KAYSERİ’DE HACAMAT VE SÜLÜK EĞİTİM KURSLARINDA DOKTOR HAMİT BÖRÜ TERCİH EDİLİYOR..0532 456 2066

kayseri-hacamat kursu: 0532 456 2066

Kayseri şehir merkezinde de Hacamat Öğrenmek için HACAMAT ve Sülük EĞİTİMİNİ BİLİMSEL HACAMAT ve TAMAMLAYICI TIP Derneği olarak düzenlenmesini isteyen Hacamat öğrenme gönüllüleri, bu nadide şehrimizde her ay bir tane HACAMAT VE SÜLÜK EĞİTİMİ semineri düzenlememize vesile olmakta ve bizleri Kayseri’de de ev sahibi olarak beklediklerini söylemektedirler..

Hacamat şehri Kayseri merkez başta olmak üzere ilçeleri olan Kayseri-
Akkışla hacamat, Kayseri- Bünyan hacamat, Kayseri- Develi hacamat, Kayseri- Felahiye hacamat, Kayseri- Hacılar hacamat, Kayseri İncesu hacamat, Kayseri- Kocasinan hacamat , Kayseri- Melikgazi hacamat, Kayseri-
Kocasinan hacamat , Kayseri- Özvatan hacamat , Kayseri- Pınarbaşı hacamat, Kayseri- Sarıoğlan hacamat, Kayseri- Sarız hacamat , Kayseri- Talas hacamat, Kayseri-Tomarza hacamat, Kayseri- Yahyalı hacamat, Kayseri- Yeşilhisar hacamat, Kayseri- merkez hacamat, Kayseri- kayseri hacamat olmak üzere Kayseri de hacamat ve sülük uygulanan ilçelerin listesidir. Kayseri ilinde toplam 16 ilçe bulunmaktadır.
KAYSERİ hacamat olarak ”Hacamat Akademisi”’nin Sağlık Bakanlığı onaylı sertifika sahibi Dr. Hamit BÖRÜ ile BİRLİKTE düzenlediği, HACAMAT ve SÜLÜK EĞİTİM kurslarına katılım HIZLA devam ediyor

Dr. Hamit BÖRÜ ile HACAMAT ve SÜLÜK EĞİTİM kurslarının çok önemli bir durağı olan Kayseri ilimizde de, Hacamat ve sülük kursu ile hacamat uygulaması öğrenilmesinde ilgi olarak birinci sırada yer alan KONYA ŞEHRİMİZ de bir HACAMAT MERKEZİ şehri durumunda..

Bir hacamat ve SÜLÜK öğrenme merkezi olan Kayseri şehri, Osmanlıdan beri hacamat yapan devlet hastaneleri, hacamat ile ilgili dernekleri, haccamları, haccameleri ile de akla ilk gelen bir ”hacamat ve sülük” tedavisi uygulamada da geleneksel tarihi bir şehir kimliğinde..

Kayseri Uzman hacamatçı , Hacamat doktoru Kayseri, Kayserili haccam, Kayserili haccame, kayseri Ehil hacamatçı, kayseri Ehil haccam, kayseri Ehil haccame, Kayser hacamat doktoru, Kayseri hacamat uzmanı, Kayseri uzman hacamatcı, Kayseri HACAMAT tedavici, kayseri Hacamatcım, Doktor hacamat, Kayseri doktor hacamat, Kayserili hacamatcı, Kayseri özel hacamatcı ve kayseri mobil hacamatcınız gibi isimlerle hizmet veren çok sayıda gönüllü kayserili HACAMAT VE SÜLÜK TEDAVİSİ uygulayan hemşehrileri ile de övünen, çağdaş tıp uygulamaları yanında geleneksel tamamlayıcı tıbbı da önem verip benimseyen bir şehir..